lut 13

stop walentynkomJuż jutro święto Walentego. Przez jednych znienawidzone, przez innych ubóstwiane. Samotni mogą nabawić się depresji w ten dzień – do takich osób zaliczam się i ja. Postaram się napisać parę pomysłów na samotne walentynki. Może ktoś ma swoje sposoby na dzień 14 lutego? Oto pomysły, sposoby na samotne walentynki:

Dla usystematyzowania – bo sam miałem z tym problem, a w Internecie różne krążą wersje na temat pewnej wątpliwości, która pojawiła się przy redagowaniu. Jak piszemy słowo walentynki? Z małej czy wielkiej litery? Otóż z wielkiej, a tutaj źródło na ten temat.

To tyle tytułem wstępu – przejdę do meritum. Sam nie mam z kim spędzić walentynek, nie mam zamiaru poddać się komercyjnej i wymuszonej atmosferze i presji społecznej, które każą mieć kogoś. Jeśli źle się czujesz przez to że jesteś sam lub sama to chciałbym powiedzieć: głowa do góry! Nie miałem z kim spędzić walentynek w roku 2010 i chyba w 2011 też. Jutro też nie będę miał towarzystwa wymarzonej Kobiety, ale postaram się być w dobrym nastroju. Oto kilka opcji na ten dzień, które biorę pod uwagę, jak i takie, które po prostu przyszły mi do głowy jako dobre pomysły by samemu spędzić walentynki – może i Ty coś wybierzesz dla siebie:

 1. Pierwszy pomysł i chyba idealny na ten dzień – kup sobie prezent – przecież jesteś super osobą – zasługujesz na to!
 2. Zakup lub wypożycz film, który od dawno za Tobą chodzi i oglądnij sobie go wieczorem. Nikt Ci nie będzie przeszkadzał! Doceń to :)
 3. Pograj na konsoli.
 4. Spraw sobie czekoladę lub lody – poprawi Ci się od razu humor :)
 5. Wizyta u fryzjera lub sesyjka ćwiczeń czy coś innego, co sprawi że poczujesz się atrakcyjniejsza/atrakcyjniejszy pozwoli samemu fajnie spędzić ten dzień.
 6. Umów się ze znajomymi, którzy również są wolni i niezależni od nikogo.
 7. Oddaj się swojej pasji lub pracy.
 8. Masz jakiś pomysł na nowe zajęcie w wolnej chwili? Ten dzień jest idealny by spróbować swoich sił w nowych przedsięwzięciach!
 9. Pomysł na walentynkowe before party: w poniedziałki sporo kin ma promocje i można taniej kupić bilet – wykorzystaj to i pójdź na jakiś fajny film. Kto wie – może po seansie będzie możliwość porozmawiania z kimś kto też samotnie przyszedł i będzie okazja usiąść z tą osobą przy grzańcu w knajpie.
 10. Wariant dość trudny w realizacji, jeśli jest się osobą nieśmiałą – wyprawa do pubu – nie mam tu jednak na myśli by iść i się kurwić. Kto wie – może akurat spotka się kogoś sensownego.
 11. Kolejne wyzwanie dla nieśmiałych, samotnych – niektóre lokale urządzają anty-walentynki – tak więc można tam iść bez obawy, że infantylne pary będą psuły humor, a na dodatek pozna się ludzi, którzy nie obchodzą walentynek tak jak Ty :)

Osobiście chciałbym z tej listy zrealizować z 2 -3 pozycje. Rozłożę to na poniedziałek i wtorek – a co! :)

Ciekaw jestem opinii co do pomysłów, sposobów na spędzenie samotnie walentynek. Może macie swoje propozycje?

Podziel się z innymi:
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Add to favorites
 • Wykop

napisane przez Luki
Tagi: , , , , ,


9 Responses to “Pomysły, sposoby na samotne walentynki 2012”

 1. 1. A. Says:

  Ja z listy wybrała bym 2 (czekolady nigdy nie odmawiam) i 4 (lubię dobre kino) co prawda 3 też mi się podoba ale niestety – brak konsoli. Ale jedno jest pewne aktualne walentynki spędzę w łóżku nic mnie tak szybko nie zaciągnie do łóżka jak nie grypa…
  A jaka jest moja pozycja więc, lampka wina i dobra wciągająca książka.:)

 2. 2. Luki Says:

  Hehe – właśnie piję nalewkę i nawet myślałem by jutro dla urozmaicenia wino sobie sprawić ;) Co do książki to też fajna opcja – w sumie trochę mam pozycji w kolejce, więc w razie czego skorzystam z Twojej propozycji.
  Życzę zdrowia i byś była zaciągana do łóżka przez innego amanta niż grypa ;)

 3. 3. A. Says:

  Przyznam się, że aktualnie też piję ale grzańca i polecam zwłaszcza na zimowe wieczory:) Zdecydowanie brunet wieczorowa pora by się przydał:) A tak przy okazji bardzo ciekawy blog. Świetnie i lekko piszesz swoimi wpisami sprawiłeś uśmiech na mojej Twarzy :) W sumie już jest 14 luty więc zdrowie!!

 4. 4. Luki Says:

  No to zdrowie! ;) Mam nadzieję że takie pisanie komentarzy to nie randka, bo założyłem sobie plan, że w obecne walentynki nie będę randkował :P Dziękuję za miłe słowo na temat bloga. Fajnie że tu trafiłaś.

 5. 5. A. Says:

  Do dna! Haha no powiem Ci, że nie brałam pod uwagę tego iż pisane jest randkowaniem więc możesz być spokojny:) bardziej brałam to jako rozmowę… Też się cieszę aczkolwiek jeszcze wszystkiego nie przeczytałam:)

 6. 6. Luki Says:

  Uff jak dobrze, że podobnie myślimy. Obecnie to nigdy nic nie wiadomo. Co niektórzy dziewictwo potrafią stracić przez Internet ;) Tak więc lepiej się upewnić.

 7. 7. A. Says:

  Proszę Cię nie strasz mnie bo jak takie rzeczy się dzieją przez internet to kto wie jakie cholerstwo można jeszcze złapać:)

 8. 8. monika Says:

  skoro twierdzisz, że to sztuczne swieto i nie chcesz „napedzać machiny” (to tylko parafraza) to po co w ogóle robić coś „innego” niz zwykle… ja po pracy wyjde z psem, zrobię zakupy…. może nawet pranie :-)

 9. 9. Luki Says:

  Niektóre propozycje są „inne”, niektóre normalne. Chodzi mi o to, by czasami nie wpadać w depresyjny nastrój. Życzę miłego spędzenia czasu po pracy – nie ważne jak, ważne by w dobrym humorze :)

Leave a Reply

i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia