Autor

Witam na moim blogu!

Na wstępie chciałbym podziękować za wizytę. Mam nadzieję, że znajdziesz tu tego, czego szukałeś lub szukałaś. Jest to druga wersja strony „O autorze”. Druga ponieważ od czasu pierwszej wersji zmieniłem się i chcę by strona była aktualna. Poza tym stara treść jest poniżej, tak dla porównania.

Jestem Łukasz. Mam w sobie iskrę romantyka, który ma jaja. Jestem osobą trochę nieśmiałą, ale w małym stopniu. Kiedyś było gorzej o czym możesz przeczytać na tym blogu. Jestem facetem empatycznym, troskliwym i nie lubiącym chamstwa, obłudy, egoizmy. Staram się w życiu kierować swoimi wartościami, które wydają się czasami niemodne w dzisiejszych czasach. Jestem poniekąd idealistą, przez co ciężko mi zaakceptować współczesny pęd do hedonizmu i nie akceptuję postawy oportunistycznej. Jestem dobrym obserwatorem dlatego mam tego bloga by móc dodatkowo podzielić się swoimi przemyśleniami.

 

 

 

 

 


Stara wersja: 5 marzec 2010

Witam!

Facet o duszy romantyka. Raczej nieśmiały w pierwszym kontakcie, po bliższym poznaniu bezpośredni i otwarty. Zbyt ufny i mający potrzebę starania się o względy osoby, którą uważa za ważną. Czuły i na swój sposób wrażliwy, czym urzeka nieliczne kobiety, które mają okazję go bliżej poznać. Zasady moralne hamują go przed przelotnymi przygodami, czasami ma sobie za złe że nie potrafi oddać się chwili. Idealista który żyje by poznać i dawać szczęście drugiej osobie a że ma problem w znalezieniu odpowiedniej osoby to postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami z innymi.

Podziel się z innymi:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Add to favorites
  • Wykop

One Response to “Autor”

  1. 1. Adrian Says:

    Idealista, marzyciel, romantyk, który ma szlachetne wartości oraz zasady, które go prowadzą i kierują. Ma charakter, jest uczciwy, wyjątkowo inteligentny i wrażliwy. W dzisiejszym świecie takich ludzi potrzeba najbardziej, bo inaczej pogrążymy się w chamstwie i świństwie.

Leave a Reply