sty 18

Pierwszy wpis z cyku Fajny facet, kobieta, seks. Jakiś czas temu podjąłem temat z dwiema znajomymi na temat relacji z tzw. fajnym facetem – w podtekście chodziło o mnie ;P Jedną znajomą jest A#1 a drugą nazwijmy… w sumie powinienem ją nazwać według konwencji jako A$3 choć bardziej pasuje N$1 z powodu jej ksywki.

Pewnego razu rozmawiałem z N$1 – ogólnie dziewczyna niejednego członka widziała. Koleguję się z nią. Został poruszony temat seksu jednorazowego, tudzież przyjacielskiego – właściwie bardziej koleżeńskiego. Dowiedziałem się podczas rozmowy – resztą po kilku piwkach że jej półtoraroczny celibat tak naprawdę wyglądał tak że miała z 4 facetów a z każdym miała jeden lub kilka numerków. Czyli tak na prawdę jej celibat wyglądał tak że poszła do łóżka z 4 facetami – hmm całkiem inny niż mój celibat. Jak widać znaczenie słowa zależy od słownia danej osoby, co potwierdza ten przypadek.

Dość dygresji. Z rozmowy dotarliśmy do szczegółów mojego i jej życia, bardzo prywatnego. Na początku twierdziła, że nie chodzi do łóżka z kumplami bo ona by wykorzystywała, że to niszczy relacje i inne tego typu pierdoły. Poza tym jednorazowy seks można uprawiać z jednorazowym facetem – N$1 źle by się czuła utrzymując kontakt z takim facetem – dziwne. Ja jej powiedziałem, że uważam seks koleżeński za formą seksu, która chyba przez to że kogoś się lubi i darzy szacunkiem całkiem ciekawą opcją. Na marginesie dodam że raczej nie uprawiam seksu koleżeńskiego – może z jedną dziewczyną ale to nie jest regularne i raczej bardziej przypadkowe niż zaplanowane oraz słabo spełniające moje i chyba jej oczekiwania – temat na kiedy indziej.

Wracając do głównego wątku. Z rozmowy wynikło że jestem na gorszej pozycji – gdybym był dupkiem to miałbym szansę na trochę przyjemności. Przez to że jestem kulturalny, szczery, bezpośredni, otwarty i utożsamiany ze stwierdzeniem „fajny, szczery, empatyczny facet”, nie zasługuję na przyjemność płynącą z seksu przez to że… nie jestem jednorazowym dupkiem. Na mój gust sporo w tym hipokryzji. Zresztą jak później rozmawiałem z A#1 wynikał podobny wniosek z podobną argumentacją.

Śmieszne było to że przy którymś piwku N$1 się wstawiła, trochę się całowaliśmy, ja ją mało bo mało ale zbadałem jej kształty i się rozeszliśmy gdy odprowadziłem ją do domu. Po drodze pisała z koleżankami pytając się czy ma iść ze mną do łóżka – bardzo ciekawe, dojrzałe podejście. W sumie teoretycznie umówiliśmy się na odrobinę przyjemności ale nic nie wyszło – wycofała się tłumacząc kacem po imprezie na której była następnego dnia, który poprzedzał dzień spotkania. Od tamtej pory dawno się nie widzieliśmy, mieliśmy lekką kłótnię a właściwie jej foch wynikający z jej braku dystansu do życia. O tym jednak następnym razem.

Tak więc wnioski są następujące:

 1. Fajny facet jest do kumplowania się a nie do seksu bo jest zbyt fajny.
 2. Ogólnie seks z kumplem jest bee.
 3. Czasem po alkoholu może być OK ale od takiego stwierdzenia do trafienia do łóżka jest długa droga.
 4. Nie ma sensu roztrząsania tego typu spraw – kobiety są specyficzne i żeby nie zwariować trzeba mieć dystans ;)

Następny wpis jakoś w środę lub czwartek :)

P. S.
Kurde muszę uporządkować tagi bo strasznie nabałaganiłem używając ich niedbale :/

Podziel się z innymi:
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Add to favorites
 • Wykop

napisane przez Luki
Tagi: , , , , ,


2 Responses to “Fajny facet, kobieta i seks – część 1”

 1. 1. seks Says:

  Hahahahah fajny tekst :) milo się czyta. Z resztą o seksie zawsze miło się czyta ;)

 2. 2. pawel Says:

  niefajnie sie czyta przez te ksywki a tak to całkiem atrakcyjny tekst :)

Leave a Reply

i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia