gru 31

Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok!

Chciałbym życzyć udanej zabawy sylwestrowej, abyście się dobrze i w miarę mądrze bawili, tak by nie obudzić się z dwoma kacami na raz ;) Życzę zamknięcia starych spraw i aby 2012 rok okazał się rokiem otwarcia pozytywnych rozdziałów w Waszych życiorysach. Co tu życzyć – zdrowia, dobrej sytuacji materialnej i miłości :)

Podziel się z innymi:
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Add to favorites
 • Wykop

napisane przez Luki
Tagi: ,


One Response to “Rok 2012”

 1. 1. Adrian Says:

  Cóż….również życzę wspaniałego nowego roku, aby nie był gorszy od obecnego (przynajmniej tego życzę sobie osobiście bo gorzej chyba być nie może) Najpierw się położe, bo bardzo mnie boli głowa, a później obejrzę sobie film Kruk – był już kilka dni temu, ale nie mogę sobie odmówić. (oglądam filmy po nocach – nie mogę spać) Zaczyna się dokładnie o północy. Cieszę się, że nowy rok rozpocznie się tak porządnym i pięknym filmem.

  Znacie na pewno – W przeddzień Halloween, pewna młoda para zostaje brutalnie zamordowana. Eric Draven i Shelly Webster – nazajutrz mieli się pobrać. On został postrzelony i wyrzucony przez okno. Ona, zgwałcona i śmiertelnie pobita. Dokładnie rok później, Eric Draven wstaje z grobu, aby pomścić śmierć swoją i ukochanej. praktycznie niezwyciężony mściciel, prowadzony przez kruka, po kolei odnajduje i zabija swoich oprawców.

  Bardzo duży wpływ na przekaz filmu miała tragiczna śmierć Brandona Lee, (odtwórcę głównej roli – Eric’a Draven’a) który zginął na planie, postrzelony z pistoletu, w którym miały być tylko ślepe naboje.
  Mimo wypadku, film dokończono, za pomocą rewolucyjnych (jak na tamten okres) i pionierskich efektów komputerowych.

  Cóż …

  Śmierć niczym jak w tym filmie – przeszkodziła aktorowi w poślubieniu ukochanej kobiety – pisarki Elizy Hutton. Ceremonia zaplanowana była na 17 kwietnia 1993 roku. Brandon miał przed sobą świetlaną przyszłość jednak nie dane mu było nacieszyć się szczęściem… ;-(

  Dla wielu ludzi, film ten stanowi obiekt absolutnego kultu. Opowiada o zemście, ale przede wszystkim o potędze prawdziwej miłości…

Leave a Reply

i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia