lis 20

Dzisiaj wpis trochę filmowy. Otóż oglądnąłem sobie pewien film w telewizji. Była to komedia romantyczna – ogólnie nie jestem fanem tego gatunku i muszę mieć żeńskie towarzystwo by się zdecydować na tego typu film ale jednak się skusiłem. Trochę zachęciła mnie obsada – gra w tym filmie między innymi Scarlett Johansson – bardzo ją lubię. W tym filmie w ogóle wyglądała super i zagrała bardzo fajnie. Jest też kilka innych znanych aktorek w obsadzie, ale zainteresowani sami sprawdzą ;) Film o którym piszę to…

Kobiety pragną bardziej(odnośnik otworzy się w nowym oknie) – kto chce, ten niech kliknie i sobie popatrzy ;)

Film o tyle ciekawy że pokazuje maniactwo kobiet w tym, by być z dupkami i chamami. Jest to opowiedziane w sposób żartobliwy, ironiczny ale chyba jednak życiowy. W każdej ironicznej fikcji jest ziarno prawdy – tak też jest w tym filmie. Komedia mi się podobała i nie jest mega banalna jakby mogło się wydawać. W pewnym momencie powiedziałem do siebie:

- By się znowu zejść musieli pociupciać na boku.

Nie przepadam za filmami co pokazują jak można się rżnąć na boku a później wracać do chorych związków. Na szczęście ten film jak już wspomniałem nie jest banalny i nie powiela nie lubianych przeze mnie schematów.

Polecam – sądzę że to miły, optymistyczny i żartobliwy film, który pokazuje że kobiety pragną bardziej… i vice versa ponieważ jak facetowi zależy to też dużo potrafi zrobić. Wszystko zależy od danej osoby – jak ktoś jest suką lub fiutem to wtedy od takiej osoby nic się nie dostanie – można jedyne co zrobić to to – cytując film:

- Pójść do sklepu i kupić lody i żeberka.

Podziel się z innymi:
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Add to favorites
 • Wykop

napisane przez Luki
Tagi: ,


2 Responses to “Kobiety pragną bardziej”

 1. 1. Adrian Says:

  W poprzednich wpisach tu wyczytałem, że nie każdy potrafi docenić partnerstwo, prawda jak cholera…….są kobiety niewdzięczne, podłe i zakłamane i (czego najbardziej nie lubię) NIEODPOWIEDZIALNE !!!!!!!! nie tylko za czyny ale za swoje słowa przede wszystkim. Jak mówi komuś ,,OBIECUJĘ” to coś takie słowo powinno być zobowiązujące, a nie gadaniem dla gadania, na odczepne czy coś. Albo po ponad 4 latach słyszę tekst: ,,wiem teraz, że nie powinnam była ci niczego obiecywać”.
  Ja rozumiem, że sąwątpliwośći i jeśli nie zostanąrozwiane to po co tak długo to ciągnąć ? Wiem, że mi zależało i chyba przylgnąłem po prostu do tej osoby ale naprawdę od dojrzałej kobiety oczekuję jakiejś odpowiedzialności i przemyślenia, a co dostaję za swoje zaangażowanie ? Kopa w d…. piękne dzięki ;-/ Człowiek buduje jakieś zaufanie, emocje. wierność, przyjaźń, odpowiedzialność, wsparcie i oddanie a tu ………szkoda słów zresztą już…
  Są jeszcze lepsze ! Otóż niektóre uważają, że skoro nie chcą się wiązać na chwilę obecną to mogą z 4 naraz figlować, bo to ICH ŻYCIE jak mówią ! otóż NIE !!! Nie jestem zabawką dla nikogo ! Zawsze to powtarzam.

 2. 2. Adrian Says:

  Odnośnie filmu musze powiedzieć, że w życiu naoglądałem się tysiące filmów. Ogólnie lubię przemyślane utwory muzyczne, literackie i odnośnie filmu zachowuje swoje kryteria, zwłaszcza, że w filmie napotkać możemy naraz muzykę obraz oczywiście i literature często. Lubie ogólnie gatunek ,,komedia romantyczna” Takie filmy jak ,,Wyższość uczuć” ,,Mój własny ślub” ,,Jak w niebie” ,,Kto pierwszy ten lepszy” i z tych filmów odbieram wyraźny przekaz, że mili faceci zawsze przegrywają .. bo tak to przecież tylko w filmie: Kobieta zadaje pytanie facetowi czy zechce z nią wystartować jeszcze raz (niby żeby wrócili do siebie), a on na to, że nie ma nic, a ona, że to nie ma znaczenia. (ona była bogata powiedzmy)
  Kto w prawdziwym życiu tak powie ? Nawet jeśli….. to w przypływie emocji, a później przyjdą przemyślenia i pojawi się głos wątpliwości ,,na co mi taki ktoś i do czego tak naprawdę i jak będzie wyglądać z nim przyszłość?” Takie życie….Kochać nie wystarczy, wiem……Moze romantyk jest potrzebny jako takie właśnie przeciwieństwo albo dopełnienie kobiecie, która ma wszystko prócz uczuć ? Ale czy będzie gotowa pokochać, na jednej szali biznes i pieniądze, znajomości i niewiadomo co jeszcze, a z drugiej strony prawdziwe i szczere oddanie i emocje ale tylko to i nic poza tym, co wybrać, czy można to pogodzić ? Warto pamiętać, że kocha się drugą osobe za to że jest……ale kogo to w tych czasach obchodzi……

Leave a Reply

i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia