kwi 08

Jakiś czas temu miałem przytoczyć pewną sytuację ale robię to dopiero teraz. Rzecz się działa z trzy tygodnie temu. Jadę autobusem i chcąc nie chcąc słyszałem rozmowę dwóch pań. Jedna z tych kobiet – na oko około sześćdziesiątki stwierdziła:

Wszyscy ostatnio zachwalali tą polską komedię… Lejdis. Wzięłam i zaczęłam oglądać. Wyłączyłam po piętnastu minutach. Jak w tym filmie te kobiety się wypowiadały? Strasznie wulgarne. Takim językiem to chyba prostytutki się posługują a nie normalne kobiety. W ogóle nie znam takich kobiet jak te przedstawione w tym filmie. Tak się zachowywały że aż niedobrze się człowiekowi robiło. Młode dziewczyny naoglądają się takiego filmu i biorą zły przykład. (…)

Tak mniej więcej wyglądała wypowiedź jednej z tych pań. Na mój gust opinia przejaskrawiona i widać że ta pani jest ze starszego pokolenia. Jedno jednak jest słuszne – współczesne kobiety bywają wulgarne i mówiąc szczerze, bycie osobą stonowaną i zrównoważoną jest obecnie niemodne.

Reasumując – normalni panowie mają przejebane bo jest promowana moda na wyzwoloną kobietę. Niektórym jednak ta wolność staje się niewolą nieprzemyślanych decyzji i braku asertywności.

Podziel się z innymi:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Add to favorites
  • Wykop

napisane przez Luki
Tagi: , , , , ,


One Response to “Kobieta XXI”

  1. 1. Zcahcup Says:

    Kobiety XXI wieku to są sweet – fociotowate suczary. Jak tak chodzę o patrzę i widzę i oglądam, to człowieka tylko korci, żeby podejść i zwrócić uwagę bo niektóre rzeczy są po prostu niestosowne, a jakby nie chciała i zaczęła wygadywać feministyczne pierdoły o wolności, to nic by nie wypadało jak zapełnić jej tą ładną buzie własnym kutasem.

Leave a Reply

i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia